Translate

пʼятниця, 19 травня 2017 р.

Всеукраїнський науково-практичний семінар м.Хмельницький 25-27 вересня 2017 року


Щодо проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів»Повідомляємо, що на виконання Плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28 грудня 2016 р. № 1659, спільного наказу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України від 23 вересня 2016 р. № 36/247 «Про затвердження дорожньої карти впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України» буде проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів».
Дата та місце проведення: 25-27 вересня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького (Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 9-а).
До участі запрошуються наукові, науково-педагогічні та педагогічні  працівники, керівники навчальних закладів та інші зацікавлені особи, які впроваджують новітні інформаційні технології у навчально-виховний процес.
Просимо сприяти в організації та проведенні семінару.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок сторони, що відряджає.

Реєстрація розпочнеться з 1 серпня 2017 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар